تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
جیل ولنتاین قهرمان - مطالبی در مورده آقا و خانم ردفیلد
مطالبی در مورده آقا و خانم ردفیلد
برید ادامه مطلب ولنفیلد مساویه = کریس و جیل, یک نادان شایع کرده ولنفیلد وجود ندارد و کریس گی هست, این شخص بسیار نادان و حسود است, همراه کسانی که تاییدش کردن, من بهتون ثابت میکنم که او یک حسود دروغگو است. و این عکسیم که گذاشتم ساخت فن نیست ساخت کپکامه .

وقتی دوتا دختر با هم دوست میشن و با هم میرن گردش یا هر کجا یا همدیگر را دوست دارن میشن همجنسگرا؟ پس شما که این شایعه را ساختی  شما هم میشی همجنسگرا؟ با این مخ معیوبت که از کچه که فقط بلدی دری وری بگی , من روشنت میکنم تا دیگه حرف اضافه نزنی , دلیل اینکه کریس با پیرس مهربون باشه و وقتی اون کشته شد , ناراحت بشه چیه؟ این میشه همجنسگرا؟ مخ معیوب این دلیلش اینه که یک انسان برای انسان دیگه ابراز ناراحتی میکنه و نگرانشه چون اون شخص براش مهمه, تو که این فکرو میکنی معلومه منحرفی, کریس نه همجنسگراس نه هرزه و نه دختر باز, اون فقط جیل را میخواد تا بسوزن حسوداش که دیگه حرف چرت نزنن و حسودی  این دوتا را نکنن. 

 من دلایلمو میگم که کریس و جیل چرا همدیگر را دوست دارن.
 
کریس و جیل اولین بار همدیگر را در سال 1996 ملاقات کردن و با هم دوست شدن.

 دلایلم

 1-در اویل 1 سال 1998 وقتی که جیل خوابش میبره سرشو میزاره روی شونه کریس, این نکته آیا جیل برای دیگر همکارای مردش اینکارو میکنه؟ این میشه خستگی؟ یعنی تو اویل 3 که کارلوس کنارش با فاصله نشسته بود خسته نبود? جیل ! چرا این صحنه را برای جیل و کارلوس نساختن؟ و برای کریس, کریس به دیگر همکاره زنش اجازه اینکارو میده؟ که سرشو بزاره روی شونش! نه اجازه نمیده نمونه نه به شوا محل میزاشت نه جسیکا و نه ربکا فقط جیل براش مهم بود. نتیجه یعنی کریس و جیل فقط برای همدیگر اینکارو انجام میدن.

2- در نسخه اصلیه اویل 1 وقتی جیل دستشو میزاره روی پای کریس,کریس دست جیل را محکم میگیره. آیا برای دیگر همکاراشون این دوتا اینکارو میکنن؟ جواب مشخصه نه.

 3-تو اویل 1 در پایان دیگر هر دو وقتی فکر میکردن که اون یکی یعنی کریس یا جیل مرده ناراحت و غمگین شدن در حالی که برای دیگر همکاراشون اینجوری نبودن.

4- در اویل 3 وقتی که کارلوس میخواست با جیل بلاسه جیل ردش کرد و بهش محل نزاشت. کارلوس به جیل اینو میگه (میدونم،میخوای باهام قرار بزاری همه ی خانومای ترشیده عاشق لحجه ی منن.دیوونشون میکنه!) این جمله کارلوس . جیلم این جوابو بهش میده : (چی؟تو خواب ببینی. )چرا جیل این حرفو بهش میزنه؟ چون اون فقط کریس را دوست داره, پس شما که میای چرت میگی که کریس و جیل فقط همکارن و جیل را به زور به کارلوس یا لیان  میچسبونی این را ببین بعد حرف مفت بزن که این ریشه در حسادت شما داره.

5-در پایان اویل 3 یک عکس وجود داره که کارلوس و جیل کناره همن این معنی نمیده چون نمونه همین در اویل 2 بود که یک عکس هست از کلر و شری که مثلا کلر شریو با خودش میبره و ازش مراقبت میکنه در حالی که برای هر دو عکس این موضوع وجود نداره, چون وقتی جیل از شهر خارج میشه میره دنبال کریس ردفیلد چون کریس براش خیلی مهم بود و همینطور کلر اونم میره دنبال برادرش چون شایع شده بود کریس کشته شده بود. خوب چرا جیل باید بره دنبال کریس بازم میشه همکار؟ چرا برای دیگر همکاراش اینکارو نمیکنه ؟ این نشون میده که جیل کریس را دوست داره.

6- در رولیشنز کریس و جیل هر دو مهمترین بخش از ماموریتشونو میزارن برای پیدا کردن همدیگر اینا اگر همکارن فقط, چرا این همه سال در کناره همن؟ بازم میگین همکار؟ وقتی جسیکا با کریس حرف میزد کریس بهش توجهی نکرد و بهش محل نزاشت چون تو فکر جیل بود با اینکه جسیکا خودشو برای کریس بزک کرد لباس بد پوشید کریس بهش محل نزاشت چون اون جیل را دوست داشت, ربطیم نداره که به کریس بگی گی این برای گی بودن نیست چون کریس زنی به اسم جیل را دارد, نیاز به هیچ کسی دیگر ندارد روشنه؟ نمونه برای جیل , جیل تو دلش آشوب بود که نکنه کریس مرده باشه ولی برای پارکر وقتی پرت شد پایین گویی که او بمیرد اصلا اینگونه نبود.

 7- مورد دیگر وقتی جسیکا به پارکر میگه اون ( کریس ) منو نادیده گرفت چه جذبه ای داره , پارکرم بهش میگه شاید کسی دیگر او ( کریس ) را مال خودش کرده باشد یعنی جیل.

8-در اویل 5 وقتی که وسکر کریس را در دستانش گرفت میخواست او را بکشد جیل ترسید و بی درنگ بدون اینکه فکر زندگیه خودش باشه خودشو فدای کریس کرد, آیا جیل برای همکار دیگرش اینکارو میکند؟ غیر از کریس, نه, جیل اینکارو کرد چون علاقه زیادی به کریس داشت.

9- وقتی که کریس در اویل 5 فهمید جیل زندس مهمترین بخش از ماموریتشو گذاشت برای پیدا کردن جیل, به طوری که وقتی شوا مانعش شد بهش گفت کریس اینکار خطرناکه از کجا معلوم اون زن زنده باشه, ( اینجا شوا از حسادت میپوکه) کریس مکس میکنه, چرا مکس میکنه؟ چون میخواست بگه من اون زنو دوست دارم ولی حرفشو میخوره و میگه ما همکاریم , این چه معنی میده معنیش اینه که کریس و جیل زید بودن( زید یعنی اینکه با هم تو رابطه بودن) و بدون اینکه به حرفای شوا توجه کنه به راه خودش ادامه میده.

10- وقتی که کریس جیل را پیدا میکند , و متحیر از اینکه جیل علیه اون شده بدون اینکه حرکتی انجام بدهد, همینجور از جیل ضربه میخوره, چون تو شوکه جیل بود. و وقتی که جیل میخواد بازوی او را بشکند و او را بکشد , کریس  جیل را به خودش میاره جیل هم مقاومت میکنه و کریس را به یادش میاره, ببینید چقدر کریس برای جیل  مهم بود با اون همه فشار بازم کریس را شناخت و وسکر اینجا باز مواد بیشتری تزریق میکنه و میگه بازم مقاومت کرد. 

11-کریس جیل را نجات میدهد و وقتی نجاتش میده جیل بی حال روی زمین میوفته و کریس به طرفش میره او را درآغوشش میگیره, آیا کریس زنی دیگر را اینگونه در اغوش میگیرد ؟ نه, نمونه ربکا در وندتا , ربکا بی حال روی زمین بود, کریس هم یک دستشو گذاشت زیر سرش و بهش اکسیژن داد اگر جیل بود او را در آغوش میگرفت,  جیل از کریس معزرت خواهی میکنه و کریس بهش میگه مشکلی نیست, کریس با کدوم همکاره زنش انقدر صمیمی و گرم بود, هیچکدوم, حتی ربکا, چون وقتی ربکا برای ریچارد گریه میکرد کریس فقط نگاهش کرد و دستشو گذاشت روی شونش ولی اگر جیل بود او را در آغوش میگرفت.

 12-وقتی جیل به کریس میگه برو جلوی وسکرو بگیر کریس میخواد پیش جیل بمونه ولی جیل مانعش میشه, یعنی کریس میخواست ماموریتشو ول کنه پیش جیل بمونه چرا باید کار به اون مهمیو ول کنه کناره یک زن بمونه! آیا برای زن دیگر اینکارو میکنه؟ نه چون جیل را دوست داشت و نگرانش بود و وقتی جیل با او تماس میگیره اول حالشو میپرسه, قبلشم قبل از اینکه کریس از پیش جیل بره جیل تو چشم کریس نگاه کرد و به او قبولوند که حالش خوبه تا کریس برود و او را رها کند, وقتی کریس با شوا رفت بیرون تو فکر جیل بود . شوا میگه خوبی؟ کریس هم میگه آره , کریس ناراحت بود. بعد از رفتن این دو جیل بیهوش میشه و تنها نامی که در یاد دارد کریس است. وقتی جاش میاد سراغش جیل فکر میکنه کریس امده, اینا همش نشانه علاقه این دوتاس به هم.

13- در اویل 1 وقتی کریس جیل را آزاد میکند جیل به آغوش کریس میرود و کریس هم اونو تو آغوشه خودش نگه میداره, ایا جیل برای دیگر همکاره مردش اینکارو میکند؟ یا کریس؟ وقتی که جسیکا خودشو انداخت تو بغل کریس, کریس اونو ردش کرد ولی جیل را نه, وقتی جیل در اویل اپرایشن بیهوش بود کارلوس او را بلند کرد که کمکش کنه بعد یک مشت نادان به جیل تهمت ه.ر.ز.گ.ی میزنن که اون خودشو تو بغل مردا میندازه این منطق مزخرفتو از کجا اوردی این کمکه نه عشق بازی نادان.

14-درپایان اویل 5 وقتی که همشون نجات پیدا میکنن کریس و جیل با هم چشم تو چشم میشن این نشونه یک ازدواجه , بعد از پایان اویل 5 و شروع اویل 6 یک مجله مطلبی منتشر کرد که کریس با همکار قدیمیه خود یعنی جیل ولنتاین بعد از نجات او از آفریقا ازدواج کرده, جیل ردفیلد دیگر عضو گروه بی اس ای ای نیست و یک مشاورس بعد کپکام این را تکذیب کرد! چرا کپکام این خبره مهم را تکذیب کرد! چون این همزمان با منتشر شدن اویل 6 بود و این مجله با اینکارش داستان اویل 6 را لو میده و برای همین کپکام قسمتی از اویل 6 را حذف میکند و حرفای مجله را تکذیب میکند ولی این مطلب مجله کاملا درست بود که من براتون کامل توضیح میدم.

1-در اویل 6 وقتی جیک از کریس میپرسه دلیلت شخصی بود یا ماموریت ؟ کریس میگه هر دوش, چرا کریس اینو میگه چون دلیل شخصیش به جیل مربوط میشد و اینجا پای جیل وسط کشیده میشه. . 2- در بخشی از مکالمات کریس و پیرس در اویل 6 کریس به پیرس میگه باید این ماموریتو تموم کنم چون جیل خونه منتظرمه, ولی این تو بازی نبود چون وقتی مجله داستانو لو میده کپکام بخشی از اویل 6 را حذف میکنه که شامل لیان و ایدا هم  میشه و موضوع مربوط به این دو که ادامه دمنیشینه.

3- خوب بعد میان میگن چرا جیل تو اویل 6 و وندتا و یا 7 نبود خوب اینکه دلیل نمیشه تو 3 و ورنیکا هم کناره هم نبودن و یا لیان و ایدا که میگن همو دوست دارن تو خاویار و وندتا با هم نبودن این دلیل نمیشه.

15-در رولیشنز 2 جیل به بری ایمیلی میدهد که در اون اشاره کرده که مشاورس و در آزمایش گاه بوده فکر کنم موضوعش همون شستشو مغزیش بوده توسط وسکر نامرد و جیل میگه بعدن همگی میام خونت, منظورش اینه که با کریس و کلر میاد. اینجا یک جا جیل میگه من از کریس شنیدم منظورش تو همون سال 2011 بوده بعد یک مشت نادان میگفتن جیل و کریس بعد از اویل 5 زندگیشونو از هم سوا کردن, پس این چیه این وسط!

 اینا نشون میده حسودانی هستن که نمیخوان این دوتا با هم باشن حالا یا از جیل متنفرن یا از کریس و یا از هر دو, 16- وقتی که ما سرچ میکنیم جیل ولنتاین اسم شوهرشو نوشته کریس برای کریس شریک زندگیشو نوشته جیل اینا با اسمو عکس میاد و برای کریس تو لایک خوردش اسم جیل هست نه شوا هست نه ربکا و نه جسیکا , برای جیل کریس هست نه کارلوس نه پارکر, چند نفر گفتن این دلیل نمیشه چون وقتی اسم لیان را میزنیم اسم زنشو نوشتن هلنا ولی این درست نیست و غلط ثبت شده چون وقتی ما اسم خالی لیانو میزنیم اسمی از همسرش نیست و شخص عزیزشو نوشتن کلر چون این با اسمو عکس میاد ولی برای هلنا تنها یک اسمه که این سند نمیشه و نکته مهم اینکه لیان در لایک خوردش اسم هلنا کلر و ایدا هست که اگر درست حساب کنیم با همه اینا یک جور رابطه عاطفی داشته. ( جالب اینجاست یکی رفته همه اینا را دستکاری کرده و اسم شوهره جیل که کریس بودو پاک کرده و برای کریسم که اسم جیل را زده بود پاک کرده, نمیدونم کاره کیه حتی لایک خورده کریس هم اسم شوا را بهش اضافه کردن, قشنگ معلومه دستکاریش کردن چون این شخص حسود نمیتونه این زوجو در کناره هم ببینه)

خوب ما از این مطالب چه نتیجه ای میگیریم اینکه ولنفیلد وجود دارد و کریس و جیل سال 1996 با هم دوست شدن 1998 تا 2003 دوست دختر و دوست پسر شدن 2005 تا 2006 تو رابطه بودن و سال 2010 زنو شوهر شدن رسما و کسانیم که قبول ندارن در هر کجای دنیا مشکل خودشونه چون این ریشه در حسادتشونه که نمیتونن بهتر از خودشونو تحمل کنن و این مطالب تو رده سنیشون نیست و عقلشون قد نمیده تو این امور رابطه این دو.

نکته مهم اینه که تو سایت کپکام 80 درصد گفته بودن دوست دارن کریس و جیل متاهل باشن.

موضوعات: کریس و جیل ،
برچسب ها: کریس و جیل ،
[ پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 ] [ 04:13 ب.ظ ] [ جیل ولنتاین ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب